Vertrouwenspersoon

Vertrouwenspersoon

Scouting Loevestein wil een warme en veilige omgeving bieden voor jeugdleden, leiding en bestuursleden. Als groep zullen we er alles aan doen dit waar te maken.  

Desondanks kunnen er zich situaties voordoen waar er behoefte is aan gesprek, een praatpaal waar het gaat om ( jeugd)leden, leiding en bestuur in onderlinge verhoudingen. Hieronder valt ook (Sexueel)grensoverschrijdend gedrag op persoonlijk vlak. 

Naast  situaties op het persoonlijk vlak kan het ook gaan over bezit of eigendommen van de groep. 

Scouting Loevestein heeft hiervoor een vertrouwenspersoon aangesteld. De vertrouwenspersoon heeft geheimhoudingsplicht en is volledig onafhankelijk. De vertrouwenspersoon kent de groep van binnenuit, maar heeft voldoende afstand tot de groep om onafhankelijkheid te kunnen garanderen.

Onze vertrouwenspersoon is Janneke Vonk, u kunt haar bereiken via Email vertrouwenspersoonSL@gmail.com

Zij zal daarna met u contact opnemen

Scouting Loevestein
Scouting Loevestein2 weeks ago
De welpen hebben zaterdag zich zelf lekker warm gehouden bij het vuur en zijn verder gegaan met het insigne koken. Lekker eitje bakken op het vuur. Dat was smullen!
Scouting Loevestein
Scouting Loevestein2 weeks ago
Sneeuw bij de scouting! Dolfijnen maken vogelvoer en de bevers spelen lekker in de sneeuw! ❄️
Scouting Loevestein
Scouting Loevestein is in Woudrichem.2 weeks ago
Woudrichem
Heb jij je al aangemeld voor winterkamp?
Ouders hebben een mail gekregen met het kampformulier
Invullen kan t/m 18 februari
Heb je het kampformulier
niet gekregen, neem conctact met ons op!
Scouting Loevestein
Scouting Loevestein3 weeks ago
Vandaag zijn de welpen begonnen met een nieuwe insigne, koken. Daarom hebben ze een eigen menu kaart geknutseld. De leiding heeft ondertussen de knutsel kast even opgeruimd. Ook zijn we heel even buiten geweest voor een frisse neus met onze nieuwe paraplu.
Scouting Loevestein
Scouting Loevestein is in Woudrichem.1 month ago
Woudrichem
7 januari nieuwjaarsborrel om 16:00 uur. Komen jullie ook met ons het nieuwe naar inluiden? Tevens worden alle jubilarissen in het zonnetje gezet!
Scouting Loevestein
Scouting Loevestein is in Woudrichem.2 months ago
Woudrichem
Vandaag hadden we onze jaarlijkse kerstopkomst en hebben we de opbrengst van de Clubactie bekend gemaakt! We hadden dit jaar het recordbedrag van €2428,08. Alle top verkopers hebben een medaille gekregen! Alle (ver)kopers bedankt! #vierhetsucces

This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.

Menu